Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlaté Fidorky z Proseka (U11)

2. 10. 2011

Naše elévky se zúčastnily svého prvního samostatného turnaje na Proseku. Trio soupeřů nechalo doma hráčky ročníku 2001, proto jsme měli úvodní zápasy sezóny jednodušší. I přes tuto naši věkovou a zejména zkušenostní převahu je třeba holky pochválit - v zúžené sestavě vydržely všechny tři zápasy fyzicky, snažily se zodpovědně bránit a v útoku se dalo řadě akcí po dobrých přihrávkách a vzájemné spolupráci zatleskat. Přes tři vysoká vítězství je ovšem důležité mít na paměti, že budeme v sezóně narážet na mnohem zkušenější hráčky a i turnajové soupeřky se budou stále zlepšovat - proto nesmíme polevit!

HB Basket Praha - Kladno 2:54

Během první čtvrtiny jsme si museli zvyknout, že za nás zápas nikdo neodehraje ani nevyhraje, pak už jsme se potýkali hlavně s vlastní střeleckou muškou a soustředěností na obranu.

Libertová 14, Malíková 10, Tesárková 10, Bušková 8, Perseinová 8, Mišková 2, Ji. Pilařová 2

Prosek - Kladno 0:94

Pro všechny domácí hráčky to byly první zápasy v životě...

Perseinová 26, Libertová 24, Bušková 18, Mišková 12, Malíková 8, Tesárková 4, Ji. Pilařová 2

Kralupy - Kladno 10:80

V první čtvrtině bylo znát, že hrajeme v neúplné sestavě už třetí utkání za den. Pak jsme se rozhýbali, zvedli hlavu při driblinku, přihrávali volným spoluhráčkám a sehráli několik velice pohledných akcí (jo - a Eliška se vyfaulovala).

Tesárková 18, Libertová 14, Mišková 14, Malíková 12, Perseinová 12, Ji. Pilařová 6, Bušková 4

Pořadateli Tomášovi děkujeme za zlaté fidorky a hromadu sladkých odměn, rodičům za dopravu, přízeň, fandění a podporu za celý den. Snad jim za to v neděli na Šmoulince uděláme alespoň trochu radost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář