Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šmoulinka - Praha Wizards - Říčanský uragán odvál naděje

7. 12. 2011

Třetí kolo Šmoulinky nás zavedlo do Prahy k Wizards na Zahradní město, kde nás kromě domácích čeklaly dosud neporažené celky Tachova a Říčan. Poprvé jsme vyrazili v desetičlenné sestavě s novickami Terkou a Zuzkou.

Tachov - Kladno 32:21

Stejně jako v Kladně nás potrápila trojice nejšikovnějších hráček soupeře. Bára sice prokázala zvýšenou snahu v obraně a "třináctce" dovolila jen osm bodů, zbylé dvě ovšem přidaly dalších 22, tedy více, než celý náš tým dohromady. Právě zbrklá střelba a občasná nechuť k rychlejšímu pohybu nám znemožnili favorita ještě více potrápit. Nepomohla ani radikální střelecká proměna Marcely ani famózní nástup Zuzky, která po pár vteřinách svého prvního střídání v životě zaznamenala první koš. Víc než porážka po bojovném výkonu ale mrzí natažená třísla Péti, která odstoupila v poločase a už do dalších zápasů nezasáhla.

Mišková 6, Bušková 5, Tesárková 4, Libertová 2, Perseinová 2, Valová 2, Hořavová, Malíková, Ji. Pilařová, Zimolová

Říčany - Kladno 60:40

Takový uragán jsme v krátké herní praxi ještě nezažili! Než si naše slečny uvědomily, že už jsou na hřišti, nasypala nám první pětka soupeře (získávající herní zkušenosti i v pražském přeboru mladších mini) za minutu čtyři koše. Nepomohl ani time out, ani poté jsme fyzicky ani mentálně soupeři nebyli schopni konkurovat. Za hrozivých 4:28 jsme se po soupeřově prostřídání dostali do hry, střelecky nás podržely Kája se Šárkou a najednou dokázali držet krok s jakoukoliv sestavou Říčan. Nakonec jsme s lídrem soutěže udrželi slušný výsledek, cennější jsou ovšem získané zkušenosti a snad i pochopení, že soupeře si nevybírám a hrát se dá s každým.

Tesárková 10, Bušková 9, Perseinová 9, Mišková 8, Malíková 2, Zimolová 2, Hořavová, Ji. Pilařová, Valová

Wizards - Kladno 12:34

Třetí utkání, pro nás charakteristické - pomalý rozjezd, menší soustředění na hru a rostoucí únava. Oproti předchozím zápasům se na to nedalo moc dívat, pozitivem je, že hodně času strávily na hřišti obě novicky.

Bušková 22, Zimolová 6, Mišková 4, Tesárková 2, Hořavová, Malíková, Perseinová, Ji. Pilařová, Valová

V prosinci hrajeme v Plzni s Tachovem naposledy - dokážeme ho potrápit nebo dokonce přehrát?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář